Zaproszenie na Śląskie Dni Dermatologicze 2024

Koleżanki i Koledzy,

w atmosferze Śląskiej Wiosny, Katedra i Klinika Dermatologii w Katowicach wraz z Oddziałem Dermatologii Dziecięcej i Leczenia Anomalii Naczyniowych dla Dzieci w Sosnowcu oraz Klinicznym Oddziałem Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu wspólnie zapraszają na konferencję naukową: ,,Od bajtla do omy – łosprawiomy o skórze. II Śląskie Dni Dermatologiczne”.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, współtworzymy wydarzenie, podczas którego nie zabraknie dermatologii „w każdym wieku”, a także spotkań z czołowymi wykładowcami z kraju i z zagranicy. Śląskie Dni Dermatologiczne wypełnią wykłady oraz kursy szkoleniowe z zakresu dermatologii i dermatologii dziecięcej. Konferencję wyróżnia, obok aspektu naukowego i edukacyjnego, również praktyczny i towarzyski charakter. Dołożymy wszelkich starań, aby udział w spotkaniu był dla Państwa owocny i stanowił źródło rzetelnej i aktualnej wiedzy. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo tworzyć razem z nami ten wyjątkowy projekt i na stałe zagości on w kalendarzu wydarzeń dermatologicznych. Świetna lokalizacja Hotelu Vienna House z pewnością pozwoli poczuć serce Katowic przy jednoczesnej bliskości ważnych punktów naszej aglomeracji.


Konferencja ma na celu ukazanie istoty współpracy lekarza dermatologa z lekarzami innych specjalizacji takich jak alergologia, onkologia, endokrynologia, pediatria, psychiatria. Wierzymy, że przygotowany program merytoryczny, jak również forma spotkania spełnią Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że nadchodzące wydarzenie umożliwi wspólną wymiany wiedzy i doświadczeń.


 

Do zobaczenia na Śląsku!

prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Beata Bergler-Czop

dr n. med. Hubert Arasiewicz

dr hab. n. med. Maciej Pastuszczak